Doprava a platba

  • Způsob dopravy 
Nezapomeňte, že cena za přepravu je velmi výhodná. Cena dopravy je v rámci celé České Republiky závislá od typu a hmotnosti zboží. 
Malé zásilky do 10 kg vycházejí nejlépe dopravit přes Zásilkovnu kde si můžete vybrat z velkého množství provozoven nve vašem okolí. Vždy vybírejte podle místa vašeho zaměstnání nebo domova. Vždycky se hodí vyzvednout zásilku když jedete z práce nebo naopak. Pozor na otevírací doby ty se mění s otevírací dobou provozoven. Také doporučujeme využít výdejních automatů kterých je ČR opravdu velké množství. Ty jsou vhodné když máte platbu předem nebo platbu kartou přímo v automatu. Další možnosti jsou DPD či Česká pošta. Obě jsou velmi využívané ale cenově jsou poněkud výše, zase vám balíček doručí až k vám domů.
 
  • Způsob platby 
ON LINE - Nejrychleji můžete platit přes platby on line , naše FIO banka kde máme účet do této sítě také patří. jde o bezpečnou a rychlou formu platby která je většinou zdarma. 
 
PŘEVODEM - Platba převodem z vašeho účtu na náš je dnes velmi rychlá a většinou je u nás platba ještě ten den nebo druhý den rýno. Zboží expedujeme ještě ten den, pokud platba dorazí do 12 hodin dopoledne. Doporučujeme však připomenout v objednávce že na zboží spěcháte.
 
DOBÍRKOU - Platba dobírkou při převzetí zboží je běžně používána u všech dopravců, její nevýhodou je že zvyšuje nákupní cenu výrobku. Použít ji můžete jak v Zásilkovně, DPD či Českou poštou.