Total Gel KRTEK 40g

Kód: 45
Neohodnoceno
59 Kč –10 %
krtek40g
59 Kč –10 % 53 Kč
Skladem

Velmi atraktivní Gel který láká krtky k sežrání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejúčinnější redukce hlodavců.

Total gel je vyroben z těch nejoblíbenějších druhů potravy hlodavců. V tubě je GEL stále čerstvý, nezvětrá ani nevysychá a je stále mimořádně aromatický. Pro hlodavce je gel  neodolatelnou pochoutkou kterou musí mít.

Účinná na: KRTKY / HRABOŠE / HRYZCE

Pasivní likvidace gelem: GEL působí také jako lepidlo, ulpí na packách, ocase, srsti, hlodavci se olížou a gel vždy sežerou.

Vysoká účinnost: pouze 3g na 1 hlodavce, účinkuje už za 1 den po sežrání

Přírodní produkt

Atraktivita: velmi atraktivní gelová monitorovací past na hryzce, hraboše a krtky. Svou atraktivitou a svou vůní je láká k sežrání. Hlodavci neodolají chemické gelové směsi a uvíznou v mechanické pasti. 

Před aplikací je nutné aby gel měl pokojovou teplotu 20 až 25°C. Pokud bude teplota vyšší, například v letních měsících a při ponechání gelu na slunci, může gel být velmi řídký až tekutý, což Vám velmi znepříjemní aplikaci a hrozí že gel bude vytékat při aplikaci samovolně. Chladem gel velmi tuhne a hrozí obtížné vytlačení z tuby. Bude se muset gel velmi stlačit aby došlo k vytlačení. Zamezte těmto potížím a uchovávejte gel v pokojové teplotě. 

Snadné požití: 

Odšroubujte uzávěr, strhněte hliníkovou plombu. 

APLIKACE: 

 Odkopněte krtinu, doporučujeme použít motyku a kopnout několikrát, dokud není jasně vidět díra v půdě,  aplikujte gel do odchytové pasti, nainstalujte past do chodby, zahrábněte zeminou. Vždy obracejte půdu tak aby se do spodní části dostala spodní půda. Kočky či psi rádi kálí na čerstvou půdu a pokud se tomu tak stalo, po převrácení krtiny by jste mohli pach výkalů dostat do spodní části půdy. To by znamenalo že bude půda kontaminována a hlodavec by se těmto prostorům vyhýbal. Vše provádějte v rukavicích tak aby hlodavec necítil Váš pach. Může dojít ke kontaminaci pachem a hlodavec by se pak tomuto místu vyhýbal.  Pozor: nikdy nepoužívejte při vykopávání klacík či jakýkoli jiný předmět, opět můžete kontaminovat půdu pachem. Pokud po aplikaci udělá krtinu hned vedle aplikace, kontaminovali jste půdu.

 

Při použití mimo past hrozí smrt hlodavcům a jiným zvířatům ( Evropská norma nám neumožňuje zveřejňovat primární použití za tímto účelem. )

Odchytová past NENÍ součástí výrobku!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukce hlodavců
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 230 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Ovahepo 2.4.2019 11:18
d3d3LnN0b3BwZXN0LmN6 egileruqo-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-u]egileruqo-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#egileruqo-t oveyirox
Odpovědět
Avatar autora Uxojojaim 2.4.2019 11:18
d3d3LnN0b3BwZXN0LmN6 vvuguziye-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-u]vvuguziye-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#vvuguziye-t ipolowo
Odpovědět
Avatar autora Alaqeluofe 2.4.2019 11:18
d3d3LnN0b3BwZXN0LmN6 oxcakaxei-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-u]oxcakaxei-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#oxcakaxei-t aisohude
Odpovědět
SK Avatar autora Dotaz 8.12.2018 09:35
Potřebuji se zbavit nebo zredukovat stav HRYZCů na svém pozemku bez mechanické pasti.
Odpovědět