Delikates Mause 40g

Kód: 98
1 hodnocení
99 Kč
Skladem

DELICATES - netoxická návnada bez alergenů. Vyrobena pro nejrychlejší odchyt hlodavců. Postačí jen 1 cm pro nalákání! Do odchytových a živolovných pastí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První netoxická návnada bez alergenů

Delikates je vyroben z těch nejoblíbenějších druhů potravy hlodavců. Mimořádně aromatický pro nalákání hlodavců. V tubě je GEL stále čerstvý, nezvětrá ani nevysychá a je stále mimořádně aromatický. Pro hlodavce je gel  neodolatelnou pochoutkou která jim velmi chutná.

Účinná na: Myši 

Vysoká účinnost: pouze 1 cm návnady naláká hlodavce do pasti 

Přírodní produkt

Atraktivita: velmi atraktivní gelová návnada na myši. Svou atraktivitou a svou vůní je láká k sežrání. Hlodavci neodolají směsi vybraných chutí a vůní a přijdou do odchytové pasti či do živolovné pasti. 

Před aplikací je nutné aby gel měl pokojovou teplotu 20 až 25°C. Pokud bude teplota vyšší, například v letních měsících a při ponechání gelu na slunci, může gel být velmi řídký až tekutý, což Vám velmi znepříjemní aplikaci a hrozí že gel bude vytékat při aplikaci samovolně. Chladem gel velmi tuhne a hrozí obtížné vytlačení z tuby. Bude se muset gel velmi stlačit aby došlo k vytlačení. Zamezte těmto potížím a uchovávejte gel v pokojové teplotě. 

Snadné požití: 

Odšroubujte uzávěr, sundejte ochranou fólii a můžete aplikovat. Po aplikaci dobře zašroubujte uzávěr.

 

Odchytová past NENÍ součástí výrobku!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlodavci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: