Energy Gel UNIVERSAL 12x 230g

Kód: 360
Akce
Neohodnoceno
2 388 Kč –16 %
Energy Gel uni12x
2 388 Kč –16 % 1 999 Kč
Skladem

Gel je neúspěšnější z celé řady produktů. Obsahuje vedlejší produkty rostlinného původu, oleje, aromata, voní a láká je k sežrání. Jeho mimořádné vlastnosti spočívají v tom že je stále čerstvý, voňavý a velmi lákavý pro hlodavce. V tubě zůstává stále čerstvý, nezvětrává a je připraven ihned k použití. Svou vůní a chutí je pro hlodavce neodolatelný.

Vážení zákazníci,
jsme donuceni legislativou evropské unie a následně českou legislativou změnit etikety, název a částečně i složení našich výrobků. Dnes jsou naše výrobky v kategorii krmiv, z nichž řada pro hlodavce, má označení Energy snack. Jde o vysoce energetickou kombinaci stravy která, pokud se překročí denní dávkování, může způsobit zástavu srdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

12 ks za výhodnou cenu !

PŘÍRODNÍ PRODUKT obsahuje pouze přírodní látky

Vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický gel pro hlodavce

Vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický doplněk stravy. Je vyroben z velmi chutných druhů potravy. Svou chutí a vůní je pro hlodavce velmi atraktivní.

Použití:  KRYSY / POTKANY / MYŠI  / HRABOŠE

Krmný návod: pro dosažení nejvyššího výkonu vytlačte housenku 10 až maximálně 20 cm na 1 kg váhy zvířete denně. Denní dávku můžete rozdělit na několikrát.

Pokyny pro skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením, max. 30°C, neskladujte v chladu a ledničce. Pokud bude gel skladovaný v chladu může to způsobit jeho vyšší tuhost což následně zhorší schopnost vytlačit gel.

Složení: Maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb. Vedlejší produkty rostlinného původu, oleje, tuky, extrakt zelené kávy, barvivo (celkem 91%).

Analytické jakostní znaky:
hrubý protein 78%, hrubá vláknina 8%, hrubý tuk 46%, hrubý popel 31%

POZOR: Nikdy nepřekračujte denní dávku (1g na 1 kg váhy zvířete).

UPOZORNĚNÍ Překročení denní dávky může způsobit arytmii až zástavu srdce.

Pozor: Vše provádějte v rukavicích tak aby hlodavec necítil Váš pach. Může dojít ke kontaminaci pachem a hlodavec by se pak tomuto místu vyhýbal. 

NEPOUŽÍVEJTE VÍCE DRUHŮ SOUČASNĚ: Hlodavci jsou velmi chytří a podezíraví. Pokud najdou více druhů nové potravy může se stát že nebudou přijímat žádný druh.

Balení:  Tuba 70g, kartuš 230g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Energy Gel
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.76 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: